Şunu ara:

AktifPOS, her restoranın POS ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar esnek ve çok yönlü bir restoran yönetimi yazılımıdır. Sipariş, kasa takibi gibi temel işlevlerden müşteri ilişkileri yönetimi, stok takibi, sadakat programları gibi bir çok işlemleri kolaylıkla gerçekleştirir. Mutfak ve servis personeli arasındaki koordinasyonu ve sipariş aktarımını da hızlandırarak servis sürelerini kısaltır, zamandan tasarruf sağlarken müşteri memnuniyetinde artışa yardımcı olur.

  • Kolay Öğrenebilirlik
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Az Personel
  • Yüksek Verimlilik

Restoran – Cafe Adisyon Otomasyonu İle İlgili Merak Edilenler


Programınızda Masa Takibi Kolay Yönetilebilir Mi?

Evet. Masa takip sistemi, programımızda esnek şekilde kullanabileceğiniz, masalarınızın konumunu işletmenizde bulunan salonunuzun krokisine uygun şekilde düzenleyebileceğiniz, büyük masaları büyük, küçük masaları küçük şekilde gösterebileceğiniz, böylelikle şef, garson ve diğer kullanıcılarınızın kolaylıkla öğrenebileceği bir masa takip sistemi sunuyoruz.


Müşterilerime Tablet veya Cep Telefonu Üzerinden Menü Göstermek İstiyorum. Yapabilir Miyim?

Tabiki! Restaurant adisyon sistemimizde yer alan Mobil – Tablet Menü ile müşterilerinize tablet pclere yüklediğiniz dijital menünüzü sunabilirsiniz. Hatta Dijital Menü üzerinden siparişlerini vermelerini sağlayabiliyorsunuz.


Sisteminizde Stok Takibi Yapılabiliyor Mu?

Sistemimizde; kısa bir eğitimle stok girişleri ve fatura girişleri yapabilirsiniz. Hatta bunu tedarikçi bazlı ve fiyat arşivlerini de görerek rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.


Yazılımınızda Üretim Reçetesi Var Mı?

Üretimin her aşamasının takibini yapabilen, çok seviyeli ve otomatik üretime uygun alt yapı sunuyoruz. Bununla birlikte eğer ürettiğiniz yemeğin (ürünün) içerisinde kullanılan hammaddelerin hangi oranda katıldığını biliyorsanız ek bir personele (cost controller) ihtiyaç duymaksızın kolay bir şekilde reçete tanımlarını yaparak başarılı bir şekilde stok miktarlarınızın takibini yapabilirsiniz.


Maliyetlendirme için Cost Controller Hizmeti Almak Zorunda Mıyım?

Gün içerisinde kısa bir zaman ayırdığınızda size ek maliyet getiren cost controller hizmetini satın almanıza gerek kalmadan veya ek personele ihtiyaç duymaksızın periyodik olarak alış faturalarını girdiğinizde program sizin yerinize; maliyetlerinizi, ayrıca satışlarınız üzerinden kârınızı, şayet giderlerinizi de programa kaydederseniz net kârınızı hesaplıyor.


Tablet – El Terminali İle Uyumlu Mu?

Programımızı Android, iOS (iPhone / iPad), Windows (Phone / Masaüstü), FireOS, Tizen … gibi tüm platformlarda kullanabilirsiniz.


Şubelerim Var. Programınızdan Şubelerimi Yönetebilir Miyim?

Franchise, zincir ve çok şubeli restoran ve cafeler için geliştirilmiş otomasyon yazılımı modülleri sayesinde ve veri iletişim modülleri aracılığıyla internet ortamından direkt olarak merkeze bağlanıp çalışabilirsiniz. Bağlantının kopması halinde otomatik olarak yerel modda çalışmaya devam edersiniz. Sistem bağlantıyı sürekli kontrol eder. Yeniden bağlantı sağlandığı anda ise yerel olarak yaptığı tüm işlemleri merkeze aktarır ve on-line olarak çalışmaya devam eder. Bu sayede Restaurant Otomasyon Sistemi kesintiye uğramaz.


Net Kâr Görebilir Miyim?

Programa girdiğiniz veriler üzerinden FİFO (Firs İn First Out – İlk Giren İlk Çıkar) veya LİFO (Son Giren İlk Çıkar) yöntemleri ile net kar – zarar hesabınızı girebilirsiniz.


Yemek Sepeti İle Entegre Çalışabilir Miyim?

Yemeksepeti.com ile programımız tam entegre olarak çalışmaktadır. Siparişlerinizi ek bir uygulamaya veya web sayfasına ihtiyaç duyulmadan tüm işlem adımlarını AktifPOS programımızdan yönetebilirsiniz.


Personel Verimlilik Takibi Yapabilir Miyim?

Personellerinizin hangi performansta çalıştığını görmek istiyorsanız programımız tam size göre. Otomasyonumuz hangi personelin hangi saniyede hangi masaya hangi ürünü eklediğini, hangi ürünü iptal ettiğini, hangi ürünü sildiğini takip ediyor.


Paket servis yönetimini nasıl yapabilirim. Güvenilir mi?

Gelen siparişlerinizi tam uyumlu Caller ID cihazı sayesinde kayıtlı müşterilerinizin adres ve telefon bilgileri otomatik gelir. Sipariş tamamlandıktan sonra paket servis elemanını seçerek gönderebilirsiniz. Personel bilgileri kayıtlı olduğu için kayıp-kaçak ortadan kalkacaktır.


Personel sisteme ne kadar müdahale eder ?

Personel yetki ve yasaklarını siz seçersiniz. Yetkisi olmayan personel istemediğiniz hiçbir şey yapamaz. Personel yetkileri istenirse şifre, kart veya yaka kartı ile daha güvenli bir hale gelebilir. Ayrıca program silinen belgeleri arşivler. Yani belge silinse bile ayrı bir yerde muhafaza edilir.


En çok veya en az satan ürünleri raporlarda görebilirmiyim?

Evet. Veri girişi olan her türlü raporu ister grafik olarak ister tablo olarak albilirsiniz.


Masa birleştirme, taşıma ve hesap ayırma özelliği varmı?

Evet. Tüm bu özellikler mevcut.